Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum for inspired people with creative minds
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мнения и критики

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Queen Bee
Admin
Queen Bee


Брой мнения : 62
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Мнения и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Мнения и критики   Мнения и критики EmptyСъб Май 28, 2011 8:19 pm

В темата можете да изразите мнението си за форума, какво ви харесва, какво предпочитате да бъде променено.
Върнете се в началото Go down
https://creatorsclub.bulgarianforum.net
Джо Мондюр

Джо Мондюр


Брой мнения : 11
Join date : 06.07.2011
Age : 32

Мнения и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения и критики   Мнения и критики EmptyСря Юли 06, 2011 7:49 am

Здравейте и от мен.Предпочетох тук да е първото ми мнение. Very Happy
Поздравления - форума си заслужава.Имате хубав дизайн ( казва го човек,който се занимава от 2 или повече години с фотошоп и дизайни за тези системи. ) , също така пишете грамотно - рядко срещано.
Единственото, което ме дразни е отстрани полето " Връзки ", " Приятели на форума ", " Търсене " - за мен те са безполезни някак е по-хубаво да има портал за тях...отрязват от страницата.

Върнете се в началото Go down
Ella Heart
Afterlife, Inc.
Ella Heart


Брой мнения : 101
Join date : 24.05.2011
Age : 30
Местожителство : В главата ми е много страшно, изгониха ме от там.

Мнения и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения и критики   Мнения и критики EmptyСря Юли 13, 2011 9:07 am

Благодарим за хубавите думи. Да, стараем се да е грамотно, защото това е вече изчезващо животно по форумите. Колкото до въпросното поле - сметнахме го за нужно, но който не иска да го вижда, може да го прибере със стрелките горе вдясно. Оставен е избор, за да може който както иска.
Върнете се в началото Go down
Creative K
...All Over the World and yet the Same....
Creative K


Брой мнения : 18
Join date : 13.07.2011
Age : 26
Местожителство : Ramstein,Rheinland-Pfalz,Deutschland

Мнения и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения и критики   Мнения и критики EmptyСря Юли 13, 2011 9:44 am

БРАВО за форума!Аз толкова години се опитвам да си направя подобен форум,а наче съм и търсела такива...намирам милиони на английски,но това е първият на български Smile Обожавам да пиша и се радвам,че най-накрая намирам място,на което мога да обсъждам една от моите страсти и да бъда разбрана,пък и на български,родният ми език Smile Колко рядко ми се случва да намеря някой хубав български форум...
Поздравления за грамотността! И аз с ъм на мнение,че тя е много важна,независимо на кой език и независимо къде. А пък никой не обръща много внимание,че пиша на нормален български подруги форуми Smile
Дизайна е страхотен,но имам две малки забележки.Колкото и да е хубав,защо е розов?Не ме разбирайте погрешно,но според мен розовото винаги еи с ебило момичешки цвят. Повечето,особено българите,дето вярваме,че момчетата не могат да обличат розово и така нататък,ще погледнем сайта и ще си помислим,че е момичешки.Не знам,можеби само аз така мисля...но ми създава такова странно впечатление.
Другото е защо на главната снимка има надписи само на английски?Адреъст на сайтът е рабзираем,все пак е на латиница...но някак си ми се струва грешно един форум да има английско име,при положение,че е на език,който е много различен от английският.
Иначе отново браво-всичко останало в дизайна ми харесва.Много хора,които правят дизайни правтявсичко на английски и ми харесва как почти всичко е на български Smile Знам колко е трудно да се прави дизйан,поне аз изгубих една година опитвайки се и проваляйки се отново и отново Smile
Ъм...форумът нов ли е?Защото имате доста малко потребители,а сайтът наистина си струва Smile
И..какви са тези групи? Библиотекари и Творци на Форума?Или може би...правилният ъвпрос би било как се става член на тях?
Съжалявам,може би не е правилното място да задавам въпроси тук,но не виждам друга тема (а сигурно има...)
Върнете се в началото Go down
Ella Heart
Afterlife, Inc.
Ella Heart


Брой мнения : 101
Join date : 24.05.2011
Age : 30
Местожителство : В главата ми е много страшно, изгониха ме от там.

Мнения и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения и критики   Мнения и критики EmptyСря Юли 13, 2011 10:14 am

От името на администраторките, благодаря за позитивната оценка. Постарахме се да направим форума достъпен, но и оригинален - радваме се, че сме постигнали тази цел.
Не знам дали идва от настройки на монитора или нещо друго, но скинът е правен със замисъл да е лилав/виолетов/лавандулов/друг подобен цвят (банерът стои малко цикламен, да, но розов не е в никакъв случай, аз лично гледам да избягвам цвета). Основните цветове са нюанси на лилавото, тъмни при това.
Колкото до името - приемаме забележката, но например в адреса то може да е само на латиница. Решихме да не го правим на български в банера и на другите места, където се споменава, за да може веднага да се свърже с линка и хората да ни намерят по-бързо.
Да, нов е. Официално го пуснахме на четвърти юли, т.е. преди малко повече от седмица. Надяваме се, че ще се разрасне с течение на времето.
Относно групите: Библиотекарите са модераторите на форума, а за Творците обяснението е малко по-особено и предпочитам да го дадем след известно време, когато другата администраторка също е тук.
Още веднъж благодаря и приятно писане във форума!
Върнете се в началото Go down
.beautiful.
You're amazing just the way you are.
.beautiful.


Брой мнения : 13
Join date : 19.07.2011

Мнения и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения и критики   Мнения и критики EmptyВто Юли 19, 2011 10:41 pm

Поздравления за форума! Много е добър, а съм тук от един час. =D
Наистина много ми харесва всичко. Лично аз страшно много се дразня от правописни греши, мразя някой да ми пише на латиница и ужасно много мразя двете заедно... За това - браво! Обичам да пиша, когато имам муза, обичам да рисувам, когато съм вдъхновена от нещо или някого и обичам да снимам, когато то си заслужава, за това мисля, че форума доста бързо ще се напълни с потребители, които оценяват тези неща. Цвета е невероятен, някак магичен. Цялата идея просто ми допада. Много се радвам, че има някой който все още да оценява стойностните неща. =)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнения и критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнения и критики   Мнения и критики Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мнения и критики
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Помощ за профили и мнения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 ::  :: Административна зона-
Идете на: