Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum for inspired people with creative minds
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложения и идеи

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Queen Bee
Admin
Queen Bee


Брой мнения : 62
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyСъб Май 28, 2011 8:14 pm

Споделете предложенията си за форума тук, дайте ни нови идеи, кажете ни какво още можем да добавим. Готови сме да чуем всяка нова идея.
Върнете се в началото Go down
https://creatorsclub.bulgarianforum.net
Lady of the Ice Night
˙·◦•◦●۪۫Малката досадна натрапничка◦•◦·˙
Lady of the Ice Night


Брой мнения : 35
Join date : 09.07.2011

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyСря Юли 13, 2011 12:16 pm

Моля, пуснете бързия отговор. Иначе форума много ми харесва, но това за бързия отговор... изнервя ме, особено тъй като и няма какво толкова да пускаш като кодове(а и знам половината наизуст). Много по-лесно е с него.
Върнете се в началото Go down
Queen Bee
Admin
Queen Bee


Брой мнения : 62
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyЧет Юли 14, 2011 11:03 am

Ще обсъдим предложението ти.
Не сме го добавили, защото по принцип всеки е свикнал е свикнал различно, според зависи как е във форумите, където пише най-много. Аз, например, не съм свикнала на Бърз отговор. Ще го обсъдим и ще пишем. Щом го предпочитате, няма проблем да го добавим.
Относно кодовете, не всеки ги знае на изуст, но и при Бърз отговор има основните, така че те не би трябвало да са проблемни.

Благодарим за предложението ти!
Върнете се в началото Go down
https://creatorsclub.bulgarianforum.net
Melanroh

Melanroh


Брой мнения : 34
Join date : 06.07.2011

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyПет Юли 15, 2011 8:53 pm

Може ли да сложите и скайп емотиконите- далеч съм от мисълта, че във форум трябва да има хиляди емотикони, но скайпчетата стоят много добре =)
Върнете се в началото Go down
Queen Bee
Admin
Queen Bee


Брой мнения : 62
Join date : 24.05.2011
Age : 30

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyПет Юли 15, 2011 8:59 pm

Планирали сме добавяне на емотикони, да, предполагам тези дни ще се заемем с това.

Между другото, както обещахме, вече има и раздел Новели.
Върнете се в началото Go down
https://creatorsclub.bulgarianforum.net
Аридела Арария
Претворяваща магия
Аридела Арария


Брой мнения : 49
Join date : 05.07.2011
Age : 35

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyСъб Юли 16, 2011 5:58 am

Queen Bee, благодаря за новия раздел. Мисля си обаче, че трябва да обасниш някъде какво е точно ограничението за новелите. Имам предвид от колко до колко страници дадена творба се приема за новела, или от колко до колко думи, за да не става объркване с разказите. И след това ще се изясни и за хората колко дълги раскази е допустимо да пускат в раздела за разкази.
Върнете се в началото Go down
.beautiful.
You're amazing just the way you are.
.beautiful.


Брой мнения : 13
Join date : 19.07.2011

Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи EmptyВто Юли 19, 2011 10:59 pm

Идеите на другите потребители са много добри - бързия отговор наистина е по-удобен особено когато интернета ти е бавен... Също мисля, че нови емотиконки няма да навредят, но аз лично имам два форума, (единият дори е в ,,Приятели на форума") в които съм сложила някои от емотиконките на скайп и повечето от тях или забиват или имат бели очертания по края и не изглеждат добре. Имам общо 139 емотиконки, които съм теглила от всевъзможни места и са наистина много добри, не забиват, нямат очертания и нямат никаква прилика със сегашните. Ако администраторите са съгласни и се интересуват да ги погледнат ще им изпратя форума в който съм поставила всичките, които имам. И още нещо, което смятам за добре и което вече видях в една друга тема, написано от друг потребител - Портал. Смятам, че сега изглежда много добре, наистина, но с портала всяка тема ще се намира много по-лесно (или поне последните 10), приятелите на форума могат да се виждат без да е нужно да се отваря нов прозорец и най-важните теми ще се виждат отначало и няма да има толкова много въпроси ,,Къде е това?" или ,,Къде е онова?"...
Благодаря =)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения и идеи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и идеи   Предложения и идеи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения и идеи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 ::  :: Административна зона-
Идете на: